Konkurs 1 z VIELU

25 października w auli VI Liceum Ogólnokształcącego odbył się finał międzyszkolnego konkursu wiedzy ogólnej „1 z VIELU”.

Czytaj więcej!

Gastro innowacja

24.10. rozpoczęła się innowacja szkolna: „Tradycyjne wypieki w piecu opalanym drewnem”.

Czytaj więcej!

Uczniowie Gastronomika połknęli bakcyla finansowego

W dniach 15 - 25.10.2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach online, w ramach projektu edukacyjnego Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL.

Czytaj więcej!

Światowy Dzień Walki z Otyłością

Dnia 24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Otyłością.

Czytaj więcej!

Szef dla Młodych Talentów

Dnia 23.10.2024 w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja programu Szef dla Młodych Talentów MAKRO.

Czytaj więcej!