Konkurs 1 z VIELU
25 października w auli VI Liceum Ogólnokształcącego odbył się finał międzyszkolnego konkursu wiedzy ogólnej „1 z VIELU”.
Czytaj więcej!Gastro innowacja
24.10. rozpoczęła się innowacja szkolna: „Tradycyjne wypieki w piecu opalanym drewnem”.
Czytaj więcej!Uczniowie Gastronomika połknęli bakcyla finansowego
W dniach 15 - 25.10.2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach online, w ramach projektu edukacyjnego Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL.
Czytaj więcej!Światowy Dzień Walki z Otyłością
Dnia 24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Otyłością.
Czytaj więcej!Szef dla Młodych Talentów
Dnia 23.10.2024 w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja programu Szef dla Młodych Talentów MAKRO.


