WOŚP 2026

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zostali wolontariuszami 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej!

Konkurs szkolny Ogrzejmy serca – pomóżmy machającym ogonkom

Zima to wyjątkowo trudny czas – nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla tych, którzy nie mają własnego domu, ciepłego kąta ani kochających ramion.

Czytaj więcej!

Bezpłatne korzystanie przez uczniów z basenów i lodowisk w ferie zimowe 2026

W czasie ferii zimowych uczniowie z bydgoskich placówek oświatowych będą mogli bezpłatnie korzystać z miejskich basenów i lodowisk.

Czytaj więcej!

Wycieczka na wystawę Titanica

22 stycznia klasa 4dTG odwiedziła w Poznaniu wystawę poświęconą najsłynniejszemu transatlantykowi na świecie.

Czytaj więcej!

Porozmawiajmy o naszym dobrostanie

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 26 stycznia 2026 w godzinach 11:15-14:00 w kawiarence szkolnej.

Czytaj więcej!