WOŚP 2026
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zostali wolontariuszami 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Czytaj więcej!Konkurs szkolny Ogrzejmy serca – pomóżmy machającym ogonkom
Zima to wyjątkowo trudny czas – nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla tych, którzy nie mają własnego domu, ciepłego kąta ani kochających ramion.
Czytaj więcej!Bezpłatne korzystanie przez uczniów z basenów i lodowisk w ferie zimowe 2026
W czasie ferii zimowych uczniowie z bydgoskich placówek oświatowych będą mogli bezpłatnie korzystać z miejskich basenów i lodowisk.
Czytaj więcej!Wycieczka na wystawę Titanica
22 stycznia klasa 4dTG odwiedziła w Poznaniu wystawę poświęconą najsłynniejszemu transatlantykowi na świecie.
Czytaj więcej!Porozmawiajmy o naszym dobrostanie
Zapraszamy uczniów naszej szkoły na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 26 stycznia 2026 w godzinach 11:15-14:00 w kawiarence szkolnej.
Czytaj więcej!


