Zebranie SU ZSG-H z Panią Dyrektor

1. października w auli szkolnej odbyło się spotkanie Pani Dyrektor Justyny Ormanowskiej z trójkami klasowymi.

Czytaj więcej!

XVII edycja konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2025

Kornel Byzdra z klasy 4 dTG bierze udział w ogólnopolskim konkursie Młody Kreator Sztuki Kulinarnej.

Czytaj więcej!

Konferencja Razem przeciw przemocy

30.09. w Pałacu Młodzieży odbyła się konferencja "Razem przeciw przemocy" zorganizowana przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Fundację RESQL.

Czytaj więcej!

Dzień Chłopaka w naszej szkole

30 września przedstawicielki Rady SU ZSG-H: Blanka i Laura Łukaszewskie, Zuzanna Domżalska, Bohdana Kryviuk z klasy 4eTG rozdawały chłopcom naszej szkoły słodkie upominki i składały życzenia.

Czytaj więcej!

O mądrym pomaganiu i dzieleniu się dobrem

26 września w I LO odbyła się konferencja „O mądrym pomaganiu i dzieleniu się dobrem” oraz uroczysta inauguracja II edycji konkursu „Pomagajka SAN”.

Czytaj więcej!