Zebranie SU ZSG-H z Panią Dyrektor
1. października w auli szkolnej odbyło się spotkanie Pani Dyrektor Justyny Ormanowskiej z trójkami klasowymi.
Czytaj więcej!XVII edycja konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2025
Kornel Byzdra z klasy 4 dTG bierze udział w ogólnopolskim konkursie Młody Kreator Sztuki Kulinarnej.
Czytaj więcej!Konferencja Razem przeciw przemocy
30.09. w Pałacu Młodzieży odbyła się konferencja "Razem przeciw przemocy" zorganizowana przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Fundację RESQL.
Czytaj więcej!Dzień Chłopaka w naszej szkole
30 września przedstawicielki Rady SU ZSG-H: Blanka i Laura Łukaszewskie, Zuzanna Domżalska, Bohdana Kryviuk z klasy 4eTG rozdawały chłopcom naszej szkoły słodkie upominki i składały życzenia.
Czytaj więcej!O mądrym pomaganiu i dzieleniu się dobrem
26 września w I LO odbyła się konferencja „O mądrym pomaganiu i dzieleniu się dobrem” oraz uroczysta inauguracja II edycji konkursu „Pomagajka SAN”.
Czytaj więcej!


