5. Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Lekkoatletyczne dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Opublikowano: 2026-06-22 11:30, Numer artykułu: 115610
Podczas 5. Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Lekkoatletycznych dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty na stadionie w Białych Błotach reprezentanci naszej szkoły wystartowali w wymagającym biegu na 3000 metrów i zdobyli miejsca na podium.
Justyna Wróbel Ratajczyk–2. miejsce + sztafeta 4x100m - 4. miejsce,
Waldemar Szreder–2. miejsce,
Grzegorz Banach–3. miejsce.
Ogromne gratulacje dla naszych nauczycieli za determinację, świetną formę i piękną sportową postawę. Dajecie przykład, że aktywność i pasja nie mają granic.