Spotkanie podsumowujące BUBO

15 października w Młynach Rothera odbyło się spotkanie podsumowujące Bydgoski Uczniowski Budżet Obywatelski w roku szkolnym 2024/2025.

Czytaj więcej!

Święto Oświaty

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej!

Dzień Nauczyciela 2025

13 października z okazji Dnia Nauczyciela uczennice z 4eTG rozdawały nauczycielom i pracownikom szkoły czekoladki oraz własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami.

Czytaj więcej!

Zaproszenie na warsztaty w ramach programu Zdolni znad Brdy

W ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego "Zdolni znad Brdy" Pałac Młodzieży przyjmuje zgłoszenia do udziału w bezpłatnych piętnastogodzinnych warsztatach pn. „Anatomia dla początkujących” oraz „Wybrane postacie leku recepturowego”.

Czytaj więcej!

Wycieczka do Wrocławia

9 października uczniowie z klas: 4eTG i 2KT udali się na jednodniową wycieczkę do Wrocławia.

Czytaj więcej!