Gala Laureatów Konkursów i Olimpiad Przedmiotowych 2026
16 czerwca w Kinoteatrze przy ul. Dwernickiego w Bydgoszczy odbyła się Gala Laureatów Konkursów i Olimpiad Przedmiotowych 2026. Za wybitne osiągnięcia edukacyjne uhonorowanych zostało 130 uczniów z bydgoskich szkół średnich i podstawowych. Wyróżnienia i nagrody z rąk zastępczyni prezydenta miasta Bydgoszczy – pani Iwony Waszkiewicz odebrały uczennice naszej szkoły: Karolina Ksawery - laureatka Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, oraz Paulina Sokołowska - finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu. Podczas uroczystości oprócz wręczenia nagród olimpijczykom wyróżnionych zostało 108 nauczycieli. Za pracę z uczniami zdolnymi i przygotowanie do olimpiad Nagrodę Prezydenta Miasta Bydgoszczy odebrały dwie nauczycielki ZSG-H pani Iwona Januszewska i pani Anna Borowicz - Pyś. W uroczystości uczestniczyła pani wicedyrektor Karolina Trybuchowicz oraz rodzice nagrodzonych uczennic.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania pasji.
Zdjęcia: galeria własna oraz B. Witkowski/UMB
Źródło:
https://bydgoszczinformuje.pl/olimpijczycy-z-bydgoszczy-odebrali-nagrody-prezydenta-uczniowie-poswiecaja-duzo-czasu-poza-lekcjami-aby-to-osiagnac-zdjecia/