Gala podsumowująca osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2025/2026
Opublikowano: 2026-06-26 19:03, Numer artykułu: 115898
25 czerwca w Pałacu Młodzieży odbyła się uroczysta gala podsumowująca osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym. Nasze absolwentki: Karolina Ksawery - laureatka Olimpiady Umiejętności Hotelarskich oraz Paulina Sokołowska finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu oraz nauczycielki przedmiotów zawodowych i merytoryczne opiekunki olimpijek pani Iwona Januszewska i pani Anna Borowicz-Pyś odebrały gratulacje i wyróżnienia z rąk kujawsko-pomorskiej kurator oświaty pani Grażyny Dziedzic. Podziękowania dla szkoły odebrała pani wicedyrektor Karolina Trybuchowicz.
Zdjęcia: T. Czachorowski