Pożegnanie klas trzecich branżowych

Opublikowano: 2026-06-26 19:14, Numer artykułu: 115899

26 czerwca w auli odbyła się uroczystość zakończenia edukacji w naszej szkole klas 3BS. Wychowawczynie i pani dyrektor wręczyły absolwentom wyróżnienia, nagrody i świadectwa. Najaktywniejsi uczniowie otrzymali podziękowania i nagrody za pracę w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu oraz za zaangażowanie sportowe. 

Wszystkim Absolwentom życzymy sukcesów w dalszej edukacji i pracy zawodowej.

Organizatorzy: Małgorzata Kunicka, Rada SU ZSG-H