Wielki sukces naszej szkoły
19 czerwca odbyła się uroczysta gala wieńcząca projekt „Aktywni Razem–Wolni od Uzależnień”. Nasza szkoła została wyróżniona za wzorową realizację działań profilaktycznych i wyjątkowe zaangażowanie społeczności szkolnej. Otrzymaliśmy Tytuł Lidera Bydgoskiej Profilaktyki–najbardziej aktywnej placówki oraz p. Justyna Wróbel-Ratajczyk tytuł Lidera Bydgoskiej Profilaktyki Szkolnej.
W konkursach indywidualnych nagrodzono również nasze uczennice:
Amelię Szczawińską (3aTG)–II miejsce w kategorii filmowej, nagroda o wartości do 1 500 zł,
Wiktorię Kijewską (1aTG)–wyróżnienie w kategorii fizycznej, nagroda o wartości do 500 zł,
Maję Srokę (3aTG)-wyróżnienie w kategorii medialnej, bon o wartości 500 zł.
Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym oraz osobom zaangażowanym w realizację projektu. Otrzymane wyróżnienia są potwierdzeniem wysokiej jakości działań profilaktycznych prowadzonych w naszej szkole i dowodem na to, że współpraca, kreatywność i odpowiedzialność przynoszą realne efekty.
Koordynator projektu: Justyna Wróbel-Ratajczyk