#Młodzi Świadmomi w Gastronomiku
30 kwietnia młodzież naszej szkoły uczestniczyła w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Sanitarnej pt. # Młodzi Świadomi.
Czytaj więcej!Tytuł zwycięzcy Chefs en Or 2026 zdobywa Kornel Byzdra
29 kwietnia odbył się Chefs en Or Polska edycja - prestiżowy konkurs kulinarny dla uczniów szkół gastronomicznych.
Czytaj więcej!II miejsce naszych uczniów w X Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym Literacka Kuchnia 2026
W Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku odbył się konkurs kulinarny „Literacka Kuchnia".
Czytaj więcej!Razem dla natury
25 kwietnia nasza szkolna społeczność pokazała, że potrafi działać z sercem i dla dobra natury.
Czytaj więcej!


