III Wojewódzka Konferencja Samorządów Uczniowskich
18 marca br. przedstawiciele Rady SU naszej szkoły w składzie: Marta Okoniewska z 4aTG, Wiktoria Wielgos z 4bTG i Filip Karłowski z 1aTG uczestniczyli w III Konferencji Samorządów Uczniowskich organizowanej przez Fundację SKYRIS.
Czytaj więcej!Szkolny konkurs fotograficzny Bydgoszcz od narodzin do współczesności
Z okazji zbliżających się 680. urodzin naszego miasta zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Bydgoszcz od narodzin do współczesności”.
Czytaj więcej!Nasi uczniowie z nowymi umiejętnościami barmańskimi
19 marca zakończył się kurs barmański I°, który realizowany był w ramach projektu „Akcja kwalifikacja 3.0”.
Czytaj więcej!Informacja dot. szkolenia wędliniarskiego z A-k 3.0
Informujemy, że szkolenie wędliniarskie odbędzie się 26.03. (czwartek)od godz. 9:00-14:00 w sali 111.
Czytaj więcej!45. rocznica Bydgoskiego Marca 1981
19.03.2026 r. Warsztaty Szkolne ZSG-H przygotowały poczęstunek dla zaproszonych gości w Urzędzie Wojewódzkim z okazji obchodów 45. rocznicy Bydgoskiego Marca 1981 oraz uroczystej sesji Sejmiku Wojewódzkiego.
Czytaj więcej!


