Konferencja: Jak budować odporność psychiczną u dorosłych i dzieci?
6.10. w Urzędzie Wojewódzkim odbyła sie konferencja wojewódzka "Jak budować odpornośc psychiczną u dorosłych i dzieci?", połączona z obchodami 50 – lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bydgoszczy.
Czytaj więcej!Szkolny etap konkursu 1 z VIELU
9 października o 11.15 w bibliotece szkolnej odbędzie się szkolny etap wojewódzkiego konkursu „1 z VIELU”.
Czytaj więcej!Staże zawodowe Wiedeń 2026
Projekt „Praktyka – kluczem do przyszłości”, otrzymał dofinansowanie z projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego (VET-2)”, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Czytaj więcej!Schoolworkerzy poszukiwani: Bo czasem rozmowa z rówieśnikiem pomaga najwięcej…
3 października w naszej szkole odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Wsparcie rówieśnicze w zakresie zdrowia psychicznego młodzieży (peer support)”.
Czytaj więcej!Debata oksfordzka
26.09.2025 w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się debata oksfordzka na temat „Skuteczne przeciwdziałanie przemocy w szkole wymaga przede wszystkim zaostrzenia regulacji prawnych i większej kontroli zewnętrznej, a nie działań wychowawczych szkoły”.
Czytaj więcej!XVII edycja konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2025
Kornel Byzdra z klasy 4 dTG bierze udział w ogólnopolskim konkursie Młody Kreator Sztuki Kulinarnej.
Czytaj więcej!Konferencja Razem przeciw przemocy
30.09. w Pałacu Młodzieży odbyła się konferencja "Razem przeciw przemocy" zorganizowana przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Fundację RESQL.
Czytaj więcej!Dzień Chłopaka w naszej szkole
30 września przedstawicielki Rady SU ZSG-H: Blanka i Laura Łukaszewskie, Zuzanna Domżalska, Bohdana Kryviuk z klasy 4eTG rozdawały chłopcom naszej szkoły słodkie upominki i składały życzenia.
Czytaj więcej!O mądrym pomaganiu i dzieleniu się dobrem
26 września w I LO odbyła się konferencja „O mądrym pomaganiu i dzieleniu się dobrem” oraz uroczysta inauguracja II edycji konkursu „Pomagajka SAN”.
Czytaj więcej!Trwa nabór na wycieczkę dydaktyczną Smaki Regionu w ramach projektu Akcja - kwalifikacja 2.0
Oferta skierowana jest do uczniów/uczennic klas: 2,3,4,5 TŻ, TH, KH, KT, BS, którzy dotychczas NIE uczestniczyli w żadnej formie wsparcia realizowanej w ramach projektu ”Akcja- kwalifikacja 2.0”(staż, szkolenia, kursy, wycieczki). Zaplanowana została grupa 45 osobowa.