Spotkanie emerytowanych pracowników ZSG-H

W pierwszy dzień wiosny odbyło się spotkanie emerytowanych pracowników naszej szkoły.

Czytaj więcej!

Dzień bez plecaka 2023

Dnia 21.03. w naszej szkole odbył się Dzień bez plecaka.

Czytaj więcej!

„Wampiriada”

W ramach kampanii społecznej „Łączy nas krew, która ratuje życie” dnia 17 marca, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, odbyła się akcja honorowego oddawania krwi.

Czytaj więcej!

Aktywni Razem

Dnia 18.03. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Beaty Wojciechowskiej oraz koordynator projektu p. Justyną Wróbel- Ratajczyk brali udział w akcji sprzątania świata.

Czytaj więcej!

Bydgoskie Granty Oświatowe 2023

W dniu 14 marca w Pałacu Młodzieży z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy p. dyrektor Justyna Ormanowska oraz p. Anna Firchów odebrały przyznane naszej szkole granty oświatowe.

Czytaj więcej!

FORUM SZKÓŁ CV 2023

Czytaj więcej!

Wycieczka szkoleniowa

16 marca uczniowie koła serowarskiego i wędzarniczego pojechali na wycieczkę do Włocławka do Muzeum Etnograficznego na wystawę „Smakowite mleczywo, czyli tradycja warzenia serów w polskiej kuchni”.

Czytaj więcej!

Łączy nas krew, która ratuje życie

Dnia 16 marca w naszej szkole odbył się wykład pana Krzysztofa Laksy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy pod hasłem „Łączy nas krew, która ratuje życie”.

Czytaj więcej!

Konkurs „Bezpieczeństwo i higiena pracy”

Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Bezpieczeństwo i higiena pracy”.

Czytaj więcej!

Światowy Dzień Liczby Pi

14 marca swoje święto obchodzi liczba Pi. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs na plakat, dla uczniów klas pierwszych.

Czytaj więcej!