Transplantacja - masz dar uzdrawiania

Dnia 31 października 2018 roku odbył się w naszej szkole wykład pt. „Światowy Dzień Donacji i Transplantacji, czyli pobieranie i przeszczepianie narządów na świecie, w Polsce i w województwie kujawsko-pomorskim”.

Czytaj więcej!

Dzień Dawcy Szpiku

Dnia 29 października 2018 roku we współpracy z Fundacją DKMS w naszej szkole odbył się Dzień Dawcy Szpiku na rzecz znalezienia dawcy dla każdego pacjenta potrzebującego szpiku kostnego lub krwiotwórczych komórek macierzystych.

Czytaj więcej!

Praktyka zawodowa we Włoszech rok szkolny 2017/18

Już po raz czwarty uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych mieli możliwość zdobyć szerokie doświadczenie zawodowe dzięki praktykom we włoskich restauracjach.

Czytaj więcej!

„Śniadanie Daje Moc” - 8 lat minęło jak jeden dzień…

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

Czytaj więcej!

Carving – zajęcia dodatkowe

Przedstawiam krótką relację z październikowych zajęć ze sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach.

Czytaj więcej!

Konkurs Profilaktyczny „Wyśpiewajmy Sprzeciw”

Dnia 24.10.2018 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Bydgoszczy odbył się Konkurs Profilaktyczny „Wyśpiewajmy Sprzeciw”.

Czytaj więcej!

Uczniowie ZSG na Targach Edukacyjnych „Akademia Wiedzy”

W dniu 16. 10. 2018 roku uczniowie klas: 4TH ,1TH, 1bTŻ i 1cTŻ brali udział w targach edukacyjnych „Akademia Wiedzy”, które odbyły się w Centrum Kongresowym Opery Nova.

Czytaj więcej!

Narodowe Święto Niepodległości 2018

Dnia 23.10.2018 roku VII LO zorganizowało konkurs plastyczny i Konkurs Muzyczny Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polsko, kocham Cię!”

Czytaj więcej!

Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów IV – Uciekaj przed uzależnieniem

W dniu 25 października w Bydgoskiej Szkole Wyższej odbył się finał powiatowego konkursu na multimedialną prezentację pt. „Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów IV – Uciekaj przed uzależnieniem”, organizowany przez Powiatową i Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Bydgoszczy oraz Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

UWAGA KONKURS!!!UWAGA KONKURS!!!UWAGA

Selfie z książką
KONKURS polega na zrobieniu zdjęcia – selfie –
z książką.

Czytaj więcej!